Uudised

Hooaja 2021 lõpetamine

Novembri keskel tähistasid pantrid 2021 trialihooaja lõppu. Kuigi koroonaolukord ei lubanud teha plaanitud pidulikku kogunemist, keskendusime hoopis sellele, mida oskame kõige paremini – sõita üle kivide ja kändude. Selle juures tulid meile abiks kodulähedased Ohtu küla metsarajad ja RMK lõkkeplats.

Ka ilmaga vedas ning pärast sooja suppi ja vahukommigrilli saigi tehtud üks tore seiklusmatk. Kõige pisemad said kontrollpunktides lahendada mõistatusi. Suuremad aga said ülesandeks oma punktid ise üles otsida. Loomulikult tuli ette ka tehnilisi viperusi. Aga see on ju ikka osa motospordist ja teeb olemise lõbusamaks. Lõpuks jõudsid siiski kõik õnnelikult taas metsast välja. 

Pärast leitud aarete avastamist sai tänatud lõppenud hooaja tublimaid. Mis seal salata, pantritel läks ju hästi nii Eestis kui ka lõunanaabrite juures Lätis. 

Eesti meistrivõistlustel saavutasid kõige nooremate seas G-klassis 2. koha Alfred Kruusmann ja 3. koha Gustav Miggur.

F-klassis näitasid teistele oma oskusi 1. koha pälvinud Eliise Kaljurand ja 2. kohale jõudnud Karl Ahman. Eliise saavutas ka 2. koha Lätis meistrivõistluste Mini D klassis.

Lätlaste juures Mini C klassis sai üldarvestuse 3. koha Rico Luts.

Ka noored näitasid lõppenud hooajal head minekut. Eesti Noored Vaba klassis võidutses Sebastian Tuisk, kes lisaks saavutas Lätis Mini A klassis 2. koha. Klassi võit läks Lätis Stig Rossile.

Päris puhta töö tegid Daren Michelis ja Marten Aarma, kes samas järjestuses panid kinni nii Eesti meistrivõistluste E-klassi kui ka D-junior klassi Lätis. E-klassi 3. koha sõitis välja Egert Kimmel.

Loomulikult ei saanud hooajalõpukogunemisel kuidagi mööda ka sõprade meelespidamisest. Nii saigi meenetega tänatud pantrite tänavusi häid toetajaid ja tublisi abilisi, kes pannud õla alla nii võistluste korraldamisele kui ka motohalli ümber toimunud ehitustöödele.

Kohtume taas trennis!